Wypadek w Smętowie Chmieleńskim - cztery osoby ranne, w tym ośmioletnie dziecko

piątek, 23 listopada 2018 r., 09:51
fot. nadesłane/BK

Trzy osoby dorosłe i dziecko trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w piątek rano w Smętowie Chmieleńskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło około godz. 7.30 w Smętowie Chmieleńskim na wysokości stacji paliw.

- Kierujący mitsubishi 64-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi marki fiat, którym kierował 21-latek. Doszło do zderzenia - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby dorosłe i ośmioletnie dziecko. Obaj kierujący byli trzeźwi. Droga przez pewien czas była zablokowana.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.