Wypadek w Glinczu - do szpitala trafiło dziecko i kobieta w ciąży

piątek, 23 listopada 2018 r., 13:25
fot. archiwum

31-letnia kobieta w ciąży i siedmioletnie dziecko zostali przetransportowani do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w piątek rano w Glinczu.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 10.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem 59-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc z kierunku Żukowa, nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w kierunku centrum Glincza, w wyniku czego zderzył się z jadącym od strony Kościerzyny samochodem marki audi, którym kierował 19-letni mieszkaniec Bytowa - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala przetransportowano 31-letnią kobietę w ciąży i siedmioletnie dziecko, którzy podróżowali audi. Kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.