Kolejni nietrzeźwi kierujący wyeliminowani z ruchu na drogach powiatu kartuskiego

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 09:26
fot. archiwum

Czterech nietrzeźwych kierujących w miniony weekend zatrzymano na drogach powiatu kartuskiego. Jeden z nich, w piątkowy wieczór w Kartuzach, doprowadził do wypadku, który mógł się skończyć tragicznie. Miał w organizmie około 2,5 promila alkoholu.

W piątek wieczorem doszło do wypadku spowodowanego przez pijanego kierowcę na ul. Chmieleńskiej w Kartuzach. Kierujący toyotą 27-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc w kierunku ul. Wzgórze Wolności na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z oplem, kierowanym przez 64-letnią mieszkankę powiatu kartuskiego. Kobieta trafiła do szpitala. Mężczyzna miał w organizmie około 2, 5 promila alkoholu.

W nocy z soboty na niedzielę, około godz. 1 w Sierakowicach zatrzymano 54-letnią kobietę, która kierowała peugeotem mając w organizmie około 1, 5 promila alkoholu.

Kilka godzin później, około godz. 4.30, policjanci zatrzymali w Dzierżążnie, kierującego skodą mieszkańca Kościerzyny, który miał w organizmie około dwóch promili alkoholu.

Z kolei w niedzielne popołudnie, około godz. 15 w Kartuzach zatrzymano 52-latka, który kierował nissanem. Miał około 0,7 promila alkoholu w organizmie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.