Zapaśnicy GKS Cartusia kolejny raz na podium - aż 5 złotych medali!

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 13:49
fot. nadesłane

W Nowym Porcie w Gdańsku w piątek i sobotę rozegrały się zawody zapaśnicze o Błękitną Wstęgę Bałtyku. W tym roku przeprowadzono turniej w kategoriach zapasów dzieci oraz młodzików i kadetów do lat 14 w stylu klasycznym. Obsada turnieju była bardzo silna - 170 zawodników reprezentujących 16 klubów z pięciu województw naszego kraju oraz ekipa z Kaliningradu w Rosji.

Na trzech matach w ciągu kilku godzin stoczono dwieście dwadzieścia dziewięć walk.

W całym turnieju podopieczni Marcina Dobki i Łukasza Konkela zdobyli jedenaście medali:

Złote medale:
Natan Wolski
Gor Hovsepyan
Andrzej Drewa
Szymon Treder
Wiktor Zelewski

Srebrne medale:
Leon Dera
Dawid Szynszecki
Michał Słupecki

Brązowe medale:
Dawid Konkel
Karol Niklas
Dominik Karczewski

Punktowane miejsca:
5 miejsce - Oliwer Godziński
5 miejsce - Tomasz Labuda
7 miejsce - Paweł Leik

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła Granica Gdańsk, drugie reprezentacja Kaliningradu, a trzecie GKS Cartusia Kartuzy.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.