Sierakowice. Na ratunek pieskowi uwięzionemu przy Ołtarzu Papieskim

czwartek, 29 listopada 2018 r., 10:36
fot. archiwum

Strażacy z OSP Sierakowice w czwartkowy poranek pośpieszyli z pomocą czworonogowi, który został uwięziony na lodowej tafli przy Ołtarzu Papieskim w Sierakowicach.

W czwartkowy poranek strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące psa, który wszedł taflę lodu pokrywającą zbiornik wokół Ołtarza Papieskiego w Sierakowicach. Pod zwierzakiem załamał się lód i nie mógł on wrócić na stały grunt. Na miejsce udali się druhowie z OSP Sierakowice. Pomogli psiakowi bezpiecznie wrócić na teren parku.

Jak poinformował straszy kapitan, Marek Szwaba, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach, gdy tylko przeniesiono czworonoga na stały grunt, ten szybko oddalił się z miejsca.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.