Siostry Diana i Magdalena Malotka-Trzebiatowskie reprezentowały Polskę na ,,Polish Open Kaliber 2018

piątek, 30 listopada 2018 r., 13:08
fot. nadesłane/KS Dziesiątka

W dniach 22-24 listopada zawodniczki kartuskiego klubu strzeleckiego "Dziesiątka" wzięły udział w międzynarodowych zawodach ,,Polish Open Kaliber 2018" w Białymstoku. Diana i Magdalena Malotka-Trzebiatowskie potwierdziły swój udział w obsadzie Kadry Narodowej prezentując wysoki poziom.

W zawodach startowało 13 państw między innymi Izrael, Austria, Niemcy. W konkurencji wzięli udział mistrzowie świata i olimpijczycy.

Diana strzelając pierwszego dnia 621,0 pkt i zajmując 11 miejsce, a drugiego dnia 621,6 pkt. zajmując 8 miejsce potwierdziła swoja dobrą formę.

Zaskoczeniem był występ Magdaleny, która w ostatnich miesiącach podwyższyła swój wynik o 10 punktów i na tych ważnych dla niej zawodach startując w kategorii juniorek, udowodniła że zasługuje na pozostanie w kadrze potwierdzając to wynikiem 616,0 pkt. tym samym zajmując 11 miejsce na 64 zawodniczki. Drugiego dnia zawodniczka wystrzeliła swoją życiówkę 616,7 pkt, zajmując 14 miejsce. Obecnie jest pierwszy rok juniorką młodszą.

nadesłane/KS Dziesiątka

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.