Miechucino. Przedszkolaki spotkały się z żołnierzami

piątek, 30 listopada 2018 r., 13:47
fot. nadesłane

Dnia 21listopada dzieci z Niepublicznego Przedszkola ,,Miś Uszatek''w Miechucinie spotkały się z żołnierzami 33 Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej z Gdyni.

Zaproszeni goście przynieśli ze sobą bogate wyposażenie żołnierskie: mundury, śpiwory, hełmy, kamizelki kuloodporne i wiele innych sprzętów. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały żołnierskich opowieści.

Przedszkolaki miały okazję ubrać hełm żołnierski, broń i poczuć się przez chwilę jak dzielny żołnierz. Chętne dzieci miały możliwość wypróbowania wojskowych akcesorii.

W podziękowaniu dzieci wręczył ordery misia uszatka oraz wykonane przez siebie prace plastyczne.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.