Zimowa odsłona kartuskiej Giełdy Mam za nami

sobota, 1 grudnia 2018 r., 13:52
fot. MD-Z

W sobotnie przedpołudnie w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach odbyła się kolejna, trzynasta już edycja kartuskiej Giełdy Mam. Sala sportowa Jedynki wypełniła się na kilka godzin ciuszkami dla dzieci, zabawkami i akcesoriami.

Kartuska Giełda Mam odbyła się już po raz trzynasty. Pierwszą edycję imprezy zorganizowano trzy lata wcześniej - 12 grudnia 2015 roku. Wówczas na Giełdzie pojawiło się około 70 wystawców. Akcja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kartuskiej Jedynki. I cieszy się niegasnącą popularnością.

Na tegoroczną zimową edycję giełdy przygotowano 81 stoisk. Nabyć na nich można było zimowe ciuszki dla dzieci - kombinezony, świąteczne sweterki, kurteczki, akcesoria dla maluchów i nie tylko. Wśród wystawców nie brakowało takich, którzy uczestniczą w giełdzie od pierwszych edycji, jak i takich, którzy na niej debiutowali.

Wiosenna edycja giełdy tradycyjnie odbędzie się w marcu. O dokładnej dacie poinformujemy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.