Reskowo-Lipowiec. Audi rozbiło się na drzewie - nie żyje 20-latek

niedziela, 2 grudnia 2018 r., 17:48
fot. nadesłane

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie na trasie Reskowo-Lipowiec. Audi uderzyło tam w drzewo. Kierujący nim 20-latek poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16. na trasie Lipowiec - Reskowo.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi 20-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc z Lipowca do Reskowa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzył w drzewo - informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczyk, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mieszkaniec powiatu kartuskiego poniósł śmierć na miejscu. Był jedynym uczestnikiem wypadku.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.