Trzy złote medale dla zapaśniczek GKS Cartusii

poniedziałek, 3 grudnia 2018 r., 10:10
fot. nadesłane

W sobotę zawodniczki GKS Cartusii wzięły udział w otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet. Złoty medal wywalczyły Aurelia Godzińska, Dominika Konkel, Paulina Rejter.

W kartuskich zapasach coraz bardziej swoją pozycję zaznaczają dziewczęta. W Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Wojnowie trzy reprezentantki pokazały się z jak najlepszej strony zdobywając tytuły Mistrzyń Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Aurelia Godzińska - 1 miejsce, kat. 37kg/ mini-zapasy
Dominika Konkel - 1 miejsce, kat.33kg/młodzik
Paulina Rejter - 1 miejsce, kat.46kg/młodzik

Dobra postawa Dominiki nie jest niespodzianką, gdyż jest ona w tej kategorii wiekowej mistrzynią Polski. Miłą niespodziankę sprawiły Aurelia Godzińska i Paulina Rejter wygrywając wszystkie swoje pojedynki.

W turnieju wzięło udział 114 zawodników i zawodniczek z 11 klubów, którzy stoczyli 142 walki. Dziewczyny z Kartuz wystąpiły w ośmiu pojedynkach wygrywając wszystkie. Trenerem zapaśniczek jest Łukasz Konkel
nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.