Wypełnij ankietę i pomóż ocenić, na jakim etapie rozwoju jest gmina Kartuzy

poniedziałek, 3 grudnia 2018 r., 14:00
fot. internet/kartuzy.pl

Kartuski magistrat przystąpił do prac nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy na lata 2019-2030. W ramach prac powstała m.in. ankieta dotycząca obecnej sytuacji gminy. Mieszkańcy mogą ją wypełnić przyczyniając się tym samym do oceny funkcjonowania gminy oraz pomagając w tworzeniu planu rozwoju na przyszłość.

Strategia Rozwoju Gminy na lata 2019-2030, która będzie wyznacznikiem głównych celów i kierunków jej rozwoju w najbliższej przyszłości. Kartuski urząd zwraca się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie stworzonej na ten cel ankiety.

Jej wyniki posłużą do opracowania Strategii i będą stanowiły głos mieszkańców dotyczący oceny obecnej sytuacji rozwoju gminy. Ankieta ma charakter anonimowy a uzyskanie z niej dane zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie na potrzeby opracowania dokumentu.

Ankietę można wypełnić tutaj.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.