Najechał na stopę pieszej i uciekł z miejsca zdarzenia

wtorek, 4 grudnia 2018 r., 09:51
fot. archiwum

W poniedziałkowe popołudnie doszło do wypadku w Żukowie. Nieznany sprawca wyjeżdżając z parkingu najechał na stopę idącej chodnikiem pieszej.

Do zdarzenia doszło około godz. 16.40 w Żukowie.

- Kierujący nieznanym pojazdem koloru czerwonego nie zachował szczególnej ostrożności podczas włączania się do ruchu wyjeżdżając z parkingu na drogę. W wyniku tego najechał na stopę idącej chodnikiem pieszej i oddalił się z miejsca zdarzenia -

23-letnią mieszkankę powiatu kartuskiego z urazem stopy przetransportowano do szpitala. Dalsze czynności zmierzające do ustalenia sprawcy prowadzi komisariat policji w Żukowie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.