Magia świąt zagościła na drugim dniu Jarmarku Bożonarodzeniowego w Żukowie

wtorek, 4 grudnia 2018 r., 14:41
fot. nadesłane/JS

W miniony weekend świąteczna aura opanowała centrum Żukowa. Na placu przy kościele pw. WNMP odbyła się kolejna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Niedzielną odsłonę wydarzenia uświetniły liczne koncerty. Na scenie usłyszeć można było m.in. Czarodziejów z Kaszub, Macieja Miecznikowskiego czy Anię Karwan.

Niedzielną odsłonę jarmarku rozpoczął koncert Czarodziejów z Kaszub. Tego dnia na scenie podziwiać można było też wychowanków studia tańca Mambo, chór Strzelanka z Tuchomia czy chór gospel "Ascoltate". Popołudnie uświetniły też koncerty Macieja Miecznikowskiego i Ani Karwan. Nie brakowało też konkursów dla dzieci i niespodzianek.

Na licznych stoiskach nie brakowało pięknych ręcznie robionych świątecznych ozdób i dekoracji. Chętni mogli m.in. spróbować specjałów przygotowanych przez członkinie kół gospodyń wiejskich z gminy Żukowo, ale też od gości z gmin partnerskich francuskiego Saint Junien, niemieckiego Wendelstein i z gminy Świdnica.

Wieczór zakończył pokaz sztucznych ogni. Zdjęcia z pierwszego dnia jarmarku można znaleźć

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.