Policjanci poszukują właściciela roweru

środa, 5 grudnia 2018 r., 13:08
fot. internet/KPP Kartuzy

Kartuscy policjanci poszukują właściciela roweru, który znaleziono na początku grudnia w okolicach Kiełpina.

Na początku grudnia 2018r. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymali zgłoszenie o porzuconym rowerze w okolicy Kiełpina. Jednoślad zabezpieczono, jednak w związku z tym, że dotąd nikt nie zgłosił jego kradzieży, mundurowi poszukują właściciela jednośladu.

Policjanci proszą osobę, która może być jego właścicielem bądź wie, do kogo jednoślad należy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach pod nr tel. 0 58 685 22 22 lub 112, bądź stawienie się osobiście w komendzie przy ul. Sambora 41 w Kartuzach. Po zweryfikowaniu informacji dotyczących roweru, ten zostanie mu wydany.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.