Policjanci wciąż poszukują Leszka Mejny z Załakowa

czwartek, 6 grudnia 2018 r., 10:49
fot. internet/KPP Kartuzy

Kartuscy policjanci nadal poszukują Leszka Mejny - 43-letniego mieszkańca Załakowa. Wyszedł z domu rankiem, 13 listopada i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Mężczyzna najprawdopodobniej porusza się starym vw passatem kombi w kolorze beżowym. Policjanci proszą o pomoc osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny bądź posiadają informacje na temat jego miejsca pobytu.

43-letni Leszek Mejna we wtorek, 13 listopada około godz. 9 opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną.

Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma 190 cm wzrostu, krótkie brązowe włosy i oczy koloru piwnego. W dniu zaginięcia najprawdopodobniej był ubrany w spodnie moro, czarny wełniany golf, zieloną kurtkę z kapturem, skórzane buty zimowe do kostek, koloru brązowego.

Mężczyzna może poruszać się pojazdem marki VW Passat koloru beżowego, typu kombi. Wóz jest stary i dość charakterystyczny.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. 0 58 685 22 22 lub pod numerem alarmowym 112.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.