Zderzenie trzech aut na trasie Chwaszczyno-Tuchom - jedna osoba w szpitalu

czwartek, 6 grudnia 2018 r., 20:47
fot. internet/Facebook/OSP Chwaszczyno

W czwartkowe popołudnie doszło do zderzenia trzech aut na drodze krajowej nr 20. Wskutek wypadku do szpitala przetransportowano jedną osobę.

Do zdarzenia doszło około godz. 17 na trasie Chwaszczyno-Tuchom. Na drodze krajowej nr 20 zderzyły się trzy samochody osobowe - Land Rover, Mercedes oraz Citroen. Przez pewien czas ruch na odcinku prowadzony był wahadłowo.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc land roverem nie zachował należytej ostrożności od poprzedzającego go pojazdu i najechał na jego tył. Mercedes kierowany przez 28-letnią mieszkankę powiatu kartuskiego siłą odrzutu uderzył w poprzedzający go citroen, którym kierowała 45-letnia gdynianka - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala przetransportowano 28-latkę z mercedesa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.