Zielone światło dla termomodernizacji Szkoły Podstawowej w Pępowie

piątek, 7 grudnia 2018 r., 14:45
fot. nadesłane

Burmistrz gminy Żukowo Wojciech Kankowski wraz z przedstawicielem firmy PUH Ekosun Paweł Czupajło z Koszalina podpisali umowę na zaprojektowanie i wykonanie prac budowlanych polegających na kompleksowej modernizacji Szkoły Podstawowej w Pępowie.

Pierwszym etapem prac jest opracowanie przez zwycięzcę przetargu dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej na wykonanie termomodernizacji wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz uzyskanie wymaganych przepisami uzgodnień. Następnie wykonawca przystąpi do robót termomodernizacji, a także montażu instalacji i urządzeń elektrycznych.

Zakończenie prac przy szkole planowane jest na 30 kwietnia 2019r.

Wartość zadania, w skład którego wchodzi modernizacja czterech szkół (Skrzeszewo, Pępowo, Leźno i Chwaszczyno), wynosi ok. 6,3 mln zł. Z tego około 2,7 mln zł pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

nadesłane/UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.