Żukowo. Wystartuj w konkursie i zgarnij pieniądze na rozwój sportu!

poniedziałek, 10 grudnia 2018 r., 09:18
fot. internet/UG Żukowo

Burmistrz Gminy Żukowo ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań Gminy Żukowo w 2019 roku w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu. Przewidziana na ten cel pula to 100 tys. złotych.

Konkurs obejmuje projekty przewidziane do realizacji w roku 2019 na następujące zadania:

- realizacja programów szkolenia i współzawodnictwa sportowego,
- wspieranie działań promujących Gminę Żukowo poprzez upowszechnianie sportu.

Za cele konkursu obrano między innymi: poprawę warunków uprawiania sportu, promocję sportu i aktywnego stylu życia czy osiągnięcie wyższych wyników przez zawodników klubów sportowych.

Ofertę wraz z załącznikami można składać w Ośrodku Kultury i Sportu w Żukowie lub w Urzędzie Gminy w Żukowie. W obu przypadkach należy dopisać na kopercie: "Wspieranie rozwoju sportu w Gminie Żukowo w 2019 r.". Termin składania ofert  upływa z dniem 11.01.2019r.

Z treścią ogłoszenia można zapoznać się w linku poniżej: www.zukowo.pl

Informacji udzielą również:
1) Radosław Cebela- Urząd Gminy w Żukowie: ul. Gdańska 52 pok.13, 83-330 Żukowo; tel. 58 685 83 08, e-mail: r.cebela@zukowo.pl.
2) Karolina Pluta - Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie: ul. Mściwoja 6,
83-330 Żukowo; tel. 58 680 08 48/ 58 736 62 01, e-mail: k.pluta@okis-zukowo.pl .

UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.