Dwie osoby ranne w wypadku w Borowie

poniedziałek, 10 grudnia 2018 r., 09:42
fot. internet/Facebook/OSP Dzierżążno

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielny wieczór w Borowie. Zderzyły się tam czołowo dwa pojazdy osobowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem, około godz. 20.30 w Borowie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego kierując pojazdem marki audi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się czołowo z fordem. Pojazdem kierował 63-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala trafili kierowca i pasażer forda. Oboje kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.