Żukowo. Policja poszukuje świadków wypadku

poniedziałek, 10 grudnia 2018 r., 12:29
fot. archiwum

Żukowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło przed tygodniem w Żukowie. Nieznany sprawca wyjeżdżając z parkingu najechał na stopę pieszej, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 grudnia około godz. 16.40. Jak informuje żukowski komisariat, z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca (prawdopodobnie kobieta) pojazdem osobowym nieznanej marki koloru czerwonego o początkowych numerach rejestracyjnych GD..., włączając się do ruchu z parkingu przy Urzędzie Gminy w Żukowie w kierunku Borkowa, nie ustąpiła pierwszeństwa idącej chodnikiem pieszej w wyniku czego prawym kołem najechała na jej prawą stopę.

Świadkowie, którzy widzieli to zdarzenie proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Żukowie - tel: 58 685-21-70 lub 58 685 -21 - 86.

Oprac. MD-Z
Info: KP Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.