Kosmici na Małej Scenie w Żukowie

wtorek, 11 grudnia 2018 r., 08:49
fot. nadesłane

W piątek szkolna grupa teatralna pt. "Kurtyna w Górę", działająca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Żukowie, zaprezentowała uczniom z klasy I ze Szkoły Podstawowej w Żukowie nr 1, autorskie przedstawienie " Kosmici w naszej szkole".

W dwóch scenkach zaprezentował się również szkolny zespół Wolt, prowadzony przez Katarzynę Gmurek, z dwoma układami tanecznymi utrzymanymi w klimacie świątecznym. Było to wydarzenie szczególne i ważne zarówno dla młodych artystów, którzy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością oraz dla jeszcze młodszych widzów, którzy na tej scenie gościli w większości po raz pierwszy.

Aktorzy włączyli widzów we wspólną zabawę, której towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera. Spotkanie okazało się wspaniałą lekcją integracji dla obu stron, padła nawet zapowiedź rewanżu ze strony uczniów sąsiadującej z Ośrodkiem Szkoły Podstawowej.

Opiekunkami grupy są Gabriela Noetzel, Barbara Bulczak oraz Joanna Stencel.

B.Bulczak

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.