Wigilijne spotkanie piłkarzy Cartusii 1923 Kartuzy

wtorek, 11 grudnia 2018 r., 09:13
fot. nadesłane

W czwartek w Hotelu Miłosz Fitness & Spa w Kartuzach odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie piłkarzy V ligowej Cartusii 1923 Kartuzy, które było okazją do podsumowania rundy jesiennej bieżącego sezonu a także do podzielenia się opłatkiem i złożeniem sobie nawzajem świąteczno- noworocznych życzeń. W spotkaniu wzięli udział niemal wszyscy zawodnicy pierwszego zespołu a także przedstawiciele i działacze klubu z prezesem Tadeuszem Orczykowskim..

Spotkanie otworzył prezes Tadeusz Orczykowski, który przywitał przybyłych gości i złożył wszystkim świąteczno- noworoczne życzenia. Potem głos zabrał trener Błażej Adamus, który w telegraficznym skrócie podsumował rundę jesienną oraz dołączył się do życzeń prezesa. W trakcie spotkania omówiono także plany na najbliższy czas, w których przedstawiono oczekiwania klubu od drużyny i jednocześnie zdementowano plotki o konieczności awansu drużyny do IV ligi za wszelką cenę. Podkreślono, że drużyna spełniła w rundzie jesiennej oczekiwania jakie przed nią postawił Klub, który z wyników jest w pełni zadowolony i podkreślono, że głównym celem jest przede wszystkim czerpanie radości z gry a przy okazji wygrywanie w miarę możliwości jak największej liczby meczów. Wspomniano również, że od nowego sezonu Klub planuje powołać drużynę rezerw składającą się głównie z juniorów Cartusii oraz tych, którzy w pierwszym zespole będą grali mniej. A wszystko po to, aby każdy mógł grać jak najwięcej.

Na spotkaniu wspomniano również, że przed rundą wiosenną żadnych spektakularnych wzmocnień nie będzie. Do drużyny dołączyć będzie mogło jedynie dwóch, góra trzech zawodników, ale tylko po to, aby zwiększyć rywalizację w drużynie. Jeden z nowych zawodników, którzy najprawdopodobniej będą wiosną reprezentować nasze barwy był także na spotkaniu, ale o szczegółach powiadomimy jak tylko zostaną dokonane niezbędne formalności.

Spotkanie przebiegło w miłej i spokojnej atmosferze i zakończyło się pożegnaniem do 15 stycznia, kiedy rozpoczną się przygotowania do rundy rewanżowej.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.