Sukces uczniów z kartuskiej dwójki w konkursie wojewódzkim - "Bo w pamięci jest siła zaklęta"

wtorek, 11 grudnia 2018 r., 10:31
fot. nadesłane

W sobotę uczniowie Szkoły Podstawowej nr. 2 w Kartuzach jako jedni z pięciu nagrodzonych szkół w województwie pomorskim uczestniczyli w koncercie dla laureatów V edycji konkursu historycznego pt."Bo w pamięci jest siła zaklęta", który odbył się w Nadbałtyckim Centrum Kultury.

Uczniowie kartuskiej dwójki w konkursie zaprezentowali inscenizację pt. "Rozmowa z ciszą", przygotowaną specjalnie z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Organizatorem konkursu był Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej/koło Sopot. W gali wzięli udział: Nikodem Niklas, Kacper Witkowski, Konrad Rodak, Oliwier Kleba, Dominik Rychert oraz Franciszek Kwidziński pod opieką Małgorzaty Klinkosz-Anioła.

Konkurs był organizowany pod patronatem marszałka województwa pomorskiego - Mieczysława Struka.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.