Policjanci szukują świadków śmiertelnego wypadku na trasie Reskowo-Lipowiec

wtorek, 11 grudnia 2018 r., 15:10
fot. archiwum

Funkcjonariusze z posterunku policji w Chmielnie wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym w niedzielę, 2 grudnia zginął 20-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Policjanci proszą o kontakt świadków tego zdarzenia.

Policjanci z Posterunku Policji w Chmielnie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę, 2 grudnia 2018r. około godz. 15:40 na trasie Reskowo- Lipowiec ( gm. Chmielno). Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierowca audi jadąc na trasie Reskowo- Lipowiec z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Wskutek wypadku śmierć na miejscu poniósł 20-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.

Świadkowie tego wypadku proszeni są o kontakt telefoniczny z Posterunkiem Policji w Chmielnie pod nr tel. 58 685 21 96 lub z numerem alarmowym 112 bądź na e-mail: kppkartuzy@pomorska.policja.gov.pl.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.