W okolicy mostu w Żukowie znaleziono ciało mężczyzny

środa, 12 grudnia 2018 r., 08:59
fot. archiwum

We wtorek po południu w okolicach mostu przy u. Parkowej w Żukowie znaleziono ciało mężczyzny. Jego tożsamość jeszcze nie ustalono. Sprawę bada prokuratura.

We wtorek około godz. 16 policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w okolicach mostu przy ul. Parkowej znajduje się ciało mężczyzny. Jak informuje starsza sierżant, Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, natychmiast wysłano tam policję i służby ratunkowe. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Wiek i tożsamość mężczyzny nie są jeszcze znane. Na miejscu pracowali policjanci, technik kryminalistyki oraz prokurator.

Sprawę bada prokuratura.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.