Rębiechowo. Zderzenie dwóch pojazdów - w akcji LPR

środa, 12 grudnia 2018 r., 10:00
fot. AL

W środowy poranek służby interweniowały w Rębiechowie. Seat zderzył się tam z audi. Wskutek zdarzenia do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia przetransportowano 71-letniego kierującego audi.

Do zdarzenia doszło około godziny 8. na ulicy Gdańskiej w Rębiechowie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca seatem 28-letnia mieszkanka powiatu koszalińskiego wyjeżdżając z ulicy Spacerowej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu audi, którym kierował 71-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Tym samym doprowadziła do zderzenia bocznego - informuje st. sierż. Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia 71-letni kierujący audi został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Banino, JRG Kartuzy, załoga LPR.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.