Olimpiada Noblowska- Ariel Grala finalistą konkursu

środa, 12 grudnia 2018 r., 17:54
fot. nadesłane

8 grudnia w Czersku odbył się II etap Olimpiady o Noblistach, w której uczestnicy musieli się wykazać ogromną wiedzą dotyczącą Noblistów w XX wieku. Ariel Grala zwycięzcą eliminacji okręgowych.

Uczeń I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kartuzach Ariel Grala po pierwszej części znalazł się na szóstym, niepewnym co do dalszego awansu miejscu. W drugim etapie natomiast poszedł jak burza i zajął I miejsce ex aequo z innym uczestnikiem olimpiady, co daje mu nominację do zmagań ogólnopolskich. Opiekunem Ariela jest Ewa Marszałkowska.

III etap odbędzie się w marcu 2019 roku , gdzie przyjdzie zmierzyć się z przeciwnikami pozostałych okręgów z Warszawy, Poznania, Częstochowy i Biłgoraja. Trzymamy kciuki.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.