Młodzież z powiatu kartuskiego laureatami konkursu pt. "Speeling Bee"

czwartek, 13 grudnia 2018 r., 18:22
fot. nadesłane

W piątek 30 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach odbył się Powiatowy Konkurs Literowania w Języku Angielskim Spelling Bee. Do rywalizacji stanęło 14 szkół z powiatu kartuskiego.

Ostatecznie pierwsze miejsce uzyskała Jessica Hirsz, a tuż za nią uplasowała się Inga Kobiela. Obie są uczennicami klasy dwujęzycznej w ZSO nr 2. Miejsce trzecie otrzymała Alicja Kuklińska ze szkoły podstawowej w Żukowie, czwarte miejsce uzyskał Jakub Green z SP nr 1 w Kartuzach, natomiast miejsce 5 zdobyła Julia Gosz ze szkoły podstawowej w Kiełpinie. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy.

Konkurs przygotowały Dagmara Neubauer i Hanna Kloczkowska

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.