Wytwórnia Smaku w Grzybnie - zamówienia na catering świąteczny do 20 grudnia

niedziela, 16 grudnia 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Naszą pasją do gotowania i zdrowego trybu życia postanowiliśmy podzielić się z szerszym gronem osób. Oferujemy zarówno catering dietetyczny, jak i okolicznościowy - Pierwsza Komunia Święta, Chrzest Święty oraz wszystkie uroczystości rodzinne.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy ofertę cateringu świątecznego. Jeśli nie masz czasu lub ochoty gotować, a chciałbyś zaskoczyć swoich gości tradycyjnymi i smacznymi daniami? Zamiast chodzić po sklepach, a następnie przygotowywać dania możesz spędzić ten czas z rodziną. Chętnie pomożemy przygotować smaczne świąteczne potrawy.

W celu poznania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z Naszą firmą:
tel.: 730-684-454
e-mail: wytworniasmakucatering@gmail.com

Zamówienia na catering świąteczny zbieramy do 20 grudnia. Zamówienia można odbierać osobiście w Grzybnie lub Baninie. Istnieje również możliwość dowozu - 10 zł bez względu na wartość zamówienia.

Oferujemy również catering dietetyczny jest to zestaw pięciu posiłków na cały dzień. Idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zgubić kilka kilogramów lub po prostu zdrowo się odżywiać. Decydując się na nasze usługi, nie musisz robić zakupów, gotować, zmywać ani martwić się o jutrzejszy posiłek. Doba dla wielu z nas wydaje się być zbyt krótka, a wszystkie te czynności zajmują sporo czasu. Możesz wybierać spośród trzech rodzajów diet: sportowa, wegetariańska i bezglutenowa o różnych wartościach kalorycznych skomponowanych przez dietetyka. Z nami oszczędzisz czas, zjesz posiłki bogate w wysokiej jakości produkty, utrzymasz świetną sylwetkę i dobre samopoczucie. Naszą misją jest na pierwszym miejscu dbanie o zdrowie i zadowolenie naszych klientów.

Catering okolicznościowy dopasujemy do uroczystości oraz klienta. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.wytwornia-smaku.pl oraz na Nasz profil na Facebooku facebook.com/wytworniasmakucatering

Wytwórnia Smaku
Grzybno, ul. Długa 2
tel. 730-684-454
www.wytwornia-smaku.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.