Wtargnął pod koła nadjeżdżającego auta. Miał 2,5 promila

poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., 13:48
fot. MD-Z

W sobotę w godzinach porannych doszło do wypadku w Żukowie. Samochód potrącił tam pieszego. Mężczyzna wbiegł pod koła nadjeżdżającego pojazdu. Okazało się, że był pijany.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 10 w Żukowie. Jak informuje st. sierżant Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, 35-letni mężczyzna wybiegł z terenu szkoły wprost pod koła prawidłowo jadącego w kierunku Pępowa opla. Mężczyzna z urazem nogi trafił do szpitala. Okazało się, że pieszy miał w organizmie około 2,5 promila alkoholu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.