Rutki. Zderzenie podczas wyprzedzania na K20

środa, 19 grudnia 2018 r., 10:50
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe przedpołudnie w Rutkach na K20. Peugeot zderzył się tam z z Land Roverem. Ruch, na czas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia, odbywał się wahadłowo.

Do zdarzanie doszło przed godziną 10. na K20. Oba, biorące udział w zdarzeniu pojazdy, poruszały się w tym samym kierunku. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący peugeotem jadąc w kierunku Żukowa podczas wyprzedzania zderzył się ze skręcającym w lewo Land Roverem. W skutek zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującego Land Roverem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespól ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.