Szczypiorniści Cartusii na podium w ogólnopolskim turnieju

czwartek, 20 grudnia 2018 r., 12:19
fot. nadesłane

Zawodnicy GKS Cartusii zajęli II miejsce w IX Memoriale Lecha Stolińskiego w Piłce Ręcznej Chłopców w kategorii młodzików, który odbył się w Tczewie w dniach 14-16 grudnia.

W turnieju biorą udział czołowe zespoły z województwa mazowieckiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Podopieczni Krzysztofa Króla i Kamila Konkel już po raz czwarty znaleźli się w finale. W latach 2015 i 2016 roku drużyna zajęła w tych zawodach pierwsze miejsce. W tym roku kartuscy szczypiorniści w finale ulegli Warszawiance Warszawa.

Damianowi Sikora - zawodnikowi GKS Cartusii została przyznana nagroda dla najlepszego bramkarza, zaś tytuł najlepszego zawodnika w zespole powędrował do Dawida Karschnia.

oprac. SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.