Zderzenie dwóch pojazdów na trasie Somonino-Goręczyno

piątek, 21 grudnia 2018 r., 10:39
fot. BK

W piątkowy poranek doszło do zderzenia dwóch aut na drodze prowadzącej z Goręczyna do Somonina. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 6 rano.

- Kierujący volkswagenem 27-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc w kierunku Somonina, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku tego doprowadził do zderzenia bocznego z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki mitsubishi, którym kierował 29-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.