Atom Goręczyno zwycięża w meczu z liderem grupy Ajax Kamienicą

piątek, 21 grudnia 2018 r., 12:47

W sobotę 15 grudnia odbyła się czwarta kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Lider tabeli Ajax Kamienica niespodziewanie przegrywa z Atomem Goręczyno.

W pierwszym meczu doszło do najciekawszego spotkania kolejki. Lider tabeli Ajax Kamienica mimo prowadzenia 3:1 do przerwy, w drugiej połowie nie był w stanie przeciwstawić się bardzo dobrze grającemu Atomowi Goręczyno przegrywając ostatecznie 3:5. Duża w tym zasługa Piotra Żybko, który ustrzelił hat tricka.

W drugim spotkaniu długo zanosiło się na niespodziankę, gdyż grający w okrojonym składzie Syldar Kiełpino męczył się z młodymi zawodnikami Dav Tynk Team Kartuzy grając bramka za bramkę. Ostatecznie górę wzięło doświadczenie i faworyt wygrał 5:3, a hat tricka dla zwycięzców strzelił Dawid Gliwa.

W trzecim meczu pierwsze zwycięstwo odniosła FC Buka Goręczyno pokonując Red Wolves Chmielno 4:2, a trzy bramki strzelił Nikodem Jaskulski.

W kolejnym bardzo ciekawym spotkaniu No Name Kartuzy mimo prowadzenia do przerwy 2:1 uległ grającemu co raz lepiej Gruntcase Żukowo 2:3.

Ostatni mecz tej serii nie dostarczył już tyle emocji i Bell Dom Borowiec pokonał zdecydowanie Young Boys Egiertowo 9:1. Po trzy bramki dla zwycięzców strzelili Robert Kitowski i Tomasz Flisikowski.

W najbliższą przedświąteczną sobotę 22 grudnia od godz. 16.15 piąta kolejka spotkań ligi. Już w pierwszym meczu dojdzie do hitu kolejki, gdyż zagrają walczące o końcowy tryumf w lidze Syldar Kiełpino i Atom Goręczyno. Ciekawie zapowiadają się także spotkania pomiędzy No Name Kartuzy i Bell Dom Borowiec oraz Usług Stolarskich Grzybno z nieobliczalną drużyną Dav Tynk Team Kartuzy.