Za kierownicą z trzema promilami. Zatrzymał go policjant poza służbą

poniedziałek, 24 grudnia 2018 r., 10:34
fot. MD-Z

W piątkowy wieczór w odstępie kilkunastu minut na drogach powiatu kartuskiego zatrzymano kolejnych nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich miał prawie trzy promile. Dalszą jazdę udaremnił mu policjant poza służbą.

W piątek przed godziną 19 w Hopach funkcjonariusz znajdujący się poza służbą udaremnił dalszą jazdę 29-latkowi, który nietrzeźwy wsiadł za kierownicę volkswagena. Jak informuje starsza sierżant Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, okazało się, że mężczyzna miał w organizmie prawie trzy promile alkoholu.

Niemal w tym samym czasie policjanci zatrzymali w Kartuzach 38-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który kierował volkswagenem mając w organizmie 1,5 promila alkoholu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.