Dwie osoby poszkodowane w wypadku w Glinczu

czwartek, 27 grudnia 2018 r., 08:59
fot. internet/Facebook/OSP Żukowo

Tegoroczne święta na drogach powiatu kartuskiego upłynęły bardzo spokojnie. Sporo kolizji i zdarzeń drogowych odnotowano w miniony weekend, natomiast Boże Narodzenie upłynęło spokojnie. W Wigilię tuż przed północą doszło do wypadku w Glinczu. Poszkodowane zostały w nim dwie osoby, na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w Wigilię tuż przed północą.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hondą mężczyzna nie zachował odpowiedniej odległości przed poprzedzającym go pojazdem marki Mazda i najechał na jego tył - informuje starsza sierżant Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące mazdą, na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.