Kartuzy. Potrącenie na ul. Zamkowej - nie żyje kobieta

piątek, 28 grudnia 2018 r., 16:59
fot. AL

Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować życia kobiecie, która w piątkowe popołudnie została potrącona na przejściu dla pieszych na ul. Zamkowej w Kartuzach. Na miejscu trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i przyczyny wypadku.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał w piątek około godziny 16.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że w obrębie przejścia dla pieszych na ul. Zamkowej w Kartuzach 66-letni kierujący renault jadąc w kierunku Ręboszewo potrącił kobietę. Obrażenia, jakich doznała piesza, okazały się być śmiertelne -informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczyk, p.o. rzecznika kartuskiej policji.

Jak dodaje, denatka to 61-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności i przyczyny wypadku.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.