Dzieci z Akademii Przedszkolaka wystpiły w jasełkach na sesji rady miejskiej

sobota, 29 grudnia 2018 r., 12:16
fot. MD-Z

Piątkowe obrady Rady Miejskiej w Kartuzach rozpoczęto od świątecznego występu grupy przedszkolaków z kartuskiej Akademii Przedszkolaka. Śpiewem i wierszykami najmłodsi opowiedzieli o narodzinach Jezusa.

Nim kartuscy radni przystąpili do procedowania nad jedną z najważniejszych uchwał w roku - czyli zatwierdzeniem przyszłorocznego budżetu, wystąpiły przed nimi dzieci z grupy czterolatków z Akademii Przedszkolaka. Najmłodsi w krótkim występie przedstawili bożonarodzeniową opowieść o narodzinach Bożej Dzieciny. Przedszkolaki z dumą recytowały swoje kwestie i pięknie śpiewały kolędy.

W podziękowaniu otrzymały od radnych słodkie upominki. Na koniec wszyscy stanęlu do wspólnego zdjęcia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.