Dwie osoby ranne w wypadku w Stężycy

poniedziałek, 31 grudnia 2018 r., 09:34
fot. internet/Facebook/OSP Stężyca

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielny wieczór w Stężycy. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór, około godz. 19 w Stężycy.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem audi A4, 23-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego jadąc od strony Kościerzyny w kierunku centrum Stężycy na łuku drogi w lewo, na podwójnej ciągłej, wykonał manewr wyprzedzania. W wyniku tego zderzył się z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki audi A6, którym kierował 55-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Karolina Jędrzejczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zderzenia do szpitala trafił 23-letni kierowca audi a4 oraz 61-letnia pasażerka audi A6. Obaj kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.