Mieszkańcy Kartuz powitali Nowy Rok 2019

wtorek, 1 stycznia 2019 r., 00:46
fot. AL

Z hukiem, muzyką i tańcem Kartuzy powitały Nowy Rok w Parku Solidarności. Zabawę umilił M-Jay, a o północy niebo rozswietlily zachwycające fajerwerki. W 2019 rok mieszkańcy wkroczyli z radością i nadzieją.

Mieszkańcy Kartuz licznie przybyli w sylwestrową noc do Parku Solidarności, gdzie wspólnie powitali Nowy Rok 2019. Nie obyło się bez wspólnego odliczania, życzeń od władz miasta oraz pokazu fajerwerków.

- Dziękuję, że jesteście z nami. Tak wspaniali mieszkańcy, jak wy, zawsze dopisują. Dziękuję wam za to, że przez kolejną kadencję będę z wami. Mam nadzieję, że spełnię wasze oczekiwania, ale że również wspólnie będziemy zmieniać to miasto i gminę, aby była przyjazna, radosna i abyśmy mogli się tu wspólnie bawić. Chcę wam życzyć, aby w Nowym Roku czekały na was wspaniałe dni, abyście byli zdrowi, zadowoleni, z tego co wykonujecie, aby spełniały się wasze marzenia. Niech ten rok przyniesie wiele nadziei dla nas wszystkich - mówił burmistrz Mieczysław Gołuński.

Sylwestrową noc uświetnił występ M-Jaya, gwiazdora disco polo. W swojej twórczości łączy muzykę taneczną z rytmami disco. Znany jest z takich hitów jak "Badabim Badabam" oraz "Nie Zwariować".

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.