Dwie osoby ranne w wypadku w Przodkowie

czwartek, 3 stycznia 2019 r., 10:55
fot. archiwum

50-letni mężczyzna i 42-letnia kobieta trafili do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w środowy wieczór w Przodkowie.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem, około godz. 18.30.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Renault 24-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, jadąc z Przodkowa w kierunku Kartuz, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w prawidłowo jadący z naprzeciwka pojazd marki BMW, którego kierowcą był 50-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala przetransportowano 50-letniego kierowcę BMW oraz 42-letnią pasażerkę pojazdu. Kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.