Borucino. Kierowca mercedesa wpadł w poślizg i potrącił pracownika pomocy drogowej

czwartek, 3 stycznia 2019 r., 11:55
fot. archiwum

43-letni pracownik pomocy drogowej ucierpiał wskutek wypadku, do którego doszło w środę w Borucinie. Mężczyznę potrącił 21-latek kierujący mercedesem.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem, około godz. 21 w Borucinie.

- Ze wstępnych informacji wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc mercedesem w kierunku Klukowej Huty, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze wpadł w poślizg, a następnie uderzył w stojącego na poboczu drogi 43-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Mężczyzna to pracownik pomocy drogowej, który wciągał na lawetę inny uszkodzony pojazd - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zdarzenia 43-latka przetransportowano do szpitala. Kierowca mercedesa był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.