Tomasz Nadolny nie jest już sekretarzem w kartuskim urzędzie

poniedziałek, 7 stycznia 2019 r., 10:39
fot. archiwum

Po ośmiu latach Tomasz Nadolny zakończył pracę w Urzędzie Miejskim w Kartuzach na stanowisku sekretarza. Z dniem 7 stycznia objął bowiem funkcję zastępcy burmistrza Kościerzyny. Tym samym w ciągu najbliższych trzech miesięcy ogłoszony zostanie konkurs na stanowisko sekretarza Kartuz.

Najpierw uzyskał mandat radnego Rady Miasta Kościerzyna, a z dniem 7 stycznia został powołany na stanowisko zastępcy burmistrza Kościerzyny. Tym samym Tomasz Nadolny zamienił kartuski na kościerski magistrat.

- Po ośmiu latach w pracach w Urzędzie Miejskim w Kartuzach na stanowisku sekretarza, wracam do Kościerzyny. Przede mną nowe wyzwania i duże zobowiązanie. Najistotniejsze jest jednak to, byśmy wspólnie z burmistrzem Michałem Majewskim realizowali założenia, które są określone w budżecie, ale także wychodzili na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Kościerzyny - mówi Tomasz Nadolny.

Pod jego pieczą będzie znajdował się wydział inżynierii i środowiska, spraw obywatelskich, jak również straż miejska.

Jak informuje burmistrz Kartuz Mieczysław Gołuński, w związku z odejściem Tomasza Nadolnego, w ciągu trzech miesięcy, zgodnie z przepisami, ogłoszony zostanie konkurs na stanowisko sekretarza gminy Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.