W GKS Cartusii 1923 zagra hiszpański zawodnik - Alexandre Ochoa

środa, 9 stycznia 2019 r., 09:26
fot. nadesłane

Do końca obecnego sezonu, do składu GKS Cartusii 1923 dołączył Alexandre Ochoa Pineiro. 20-letni pomocnik wcześniej występował w Noalla S.D.

Pierwszym nabytkiem w zimowym okienku transferowym V ligowej Cartusii 1923 Kartuzy został 20-letni Alexandre Ochoa Pineiro. Zawodnik pojawił się na kilku ostatnich treningach poprzedniej rundy, po których wyraził chęć gry w klubie.

Nowy pomocnik kartuskiego klubu, pochodzi z niewielkiego miasta, w prowincji Pontevedra, Grove. Do Polski przyjechał w ramach programu Erasmus, do końca roku akademickiego. Uczy się na Politechnice Gdańskiej. Potem wraca do Hiszpanii.

Alexandre Ochoa Pineiro to, mierzący 178 cm i ważący 60 kg, ofensywny pomocnik. Występował zarówno, jako klasyczna "10", jak i na skrzydłach.

Do klubu z Kartuz przechodzi z hiszpańskiego Noalla S.D. Wcześniej występował także w swojej rodzinnej miejscowości Pontevedra oraz Santiago de Campostela.

nadesłane/GKS Cartusia 1923

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.