Jedna osoba ranna w wypadku w Wyczechowie. Kierowca zbiegł z miejsca

środa, 9 stycznia 2019 r., 12:12
fot. internet/OSP Hopowo

Pasażer opla został ranny wskutek wypadku, do którego doszło w nocy z wtorku na środę w Wyczechowie. Kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo i dachował, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło około godz. 1.30 w Wyczechowie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem mężczyzna, jadąc w kierunku Żukowa, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo, a następnie dachował. W pojeździe znajdował się pasażer, którego przetransportowano do szpitala. Kierujący oddalił się z miejsca, ale jego tożsamość już ustalili policjanci - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W akcji uczestniczyli strażacy z OSP Hopowo i JRG Kartuzy, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Kierujący odpowie za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

MD-

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.