Gmina Stężyca w obiektywie - konkurs fotograficzny

czwartek, 10 stycznia 2019 r., 08:43
fot. nadesłane

W środę odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu fotograficznego pt. "Gmina Stężyca w Obiektywie". Nagrodzone prace znajdą się w kalendarzu Gminy Stężyca na rok 2019.

W bibliotece szkolnej w Zespole Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie przybyłych gości przywitał dyrektor szkoły Grzegorz Przepiórski.

Jury pokonkursowe w składzie: Mariola Okrój - Sitterlee - fotograf, właściciel firmy Fotografia Mariola i Piotr, Marcin Kieliński z Urzędu Gminy w Stężycy postanowiło przyznać równorzędne I miejsca następującym uczestnikom, których zdjęcia zostały wytypowane do kalendarza Gminy Stężyca na rok 2019. Nagrody ufundował Wójt Gminy Tomasz Brzoskowski.

I miejsce
Katarzyna Roszkowska - ZKiW Szymbark
Laura Kobiela - ZkiW Szymbark
Marlena Wysiecka - ZKiW Szymbark
Kinga Kuziemkowska - ZKiW Stężyca
Jakub Bronk - ZKiW Stężyca
Robert Reca - ZKiW Klukowa Huta
Oliwia Chmurzyńska - ZKiW Klukowa Huta

Wyróżnienia:
Michał Miś - ZKiW Szymbark
Martyna Okuniewska - ZKiW Klukowa Huta
Natalia Okuniewska - ZKiW Klukowa Huta
Robert Wysiecki - ZKiW Szymbark
Kinga Tomaszewska - ZKiW Stężyca
Weronika Biernat - ZKiW Stężyca
Maciej Wysiecki - ZKiW Szymbark
Paulina Węsierska - ZKiW Klukowa Huta
Anita Wysiecka - ZKiW Szymbark
Artur Hoppa - ZKiW Gołubie

nadesłane/Honorata Kuziemkowska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.