Karnawał na promie do Szwecji - wybierz się w rejs z koncertem Camasutry

czwartek, 10 stycznia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Trwający karnawał to doskonała okazja do tego, by spędzić niezapomniane chwile z przyjaciółmi. Już 26 stycznia na pokładzie promu Stena Line podczas rejsu do Szwecji odbędzie się kolejna odsłona fantastycznej imprezy "Disco Stars Live". W jej trakcie wystąpi gwiazda muzyki tanecznej - Camasutra. Zespołowi towarzyszyć będzie grupa Zajefajni. Szykuje się wspaniała zabawa! Rezerwuj termin - na najszybszych czekają bilety w promocyjnej cenie.

"Tego chcesz", "Porwij mnie", "Do nieba bram", "Grzeszne myśli" - to tylko niektóre z przebojów zespołu Camasutra. Ich klipy mają miliony odsłon na platformie youtube. Charyzmatyczna wokalistka grupy - Małgorzata Główka ma setki fanów. Już 26 stycznia będzie okazja, by zobaczyć ją na żywo! Na scenie grupie towarzyszyć będą Zajefajni - zespół, który słynie z prawdziwego show na scenie.

Disco Stars Live to niezapomniana dwudniowa impreza taneczna z koncertem gwiazd na środku morza. Zaczynamy od rozgrzewki - dje rozkręcą nas przez występem gwiazd. Wieczorem wystąpią Camasutra oraz Zajefajni i zagrają swoje największe hity. Po koncercie impreza się nie kończy, zabawa będzie trwała do rana.

Rankiem po imprezie, pasażerowie będą mogli podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. W porze lunchu na gości czekać będzie suto zastawiony szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Pobyt na statku zakończy zakończy popołudniowe spotkanie z tańcem i muzyką. Wydarzenie zakończy popołudniowe spotkanie z tańcem i muzyką: Back to Disco. Będzie też możliwość spotkania z artystami, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

Uwaga! Na najszybszych czeka pula biletów w wyjątkowej, promocyjnej cenie - 169 zł za osobę!

W cenie:

- rejs promem;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
- lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie);
- wieczorna impreza;
- rozrywka na statku podczas dnia;
- Camasutra oraz Zajefajni - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu

Uwaga! Zniżka dla czworga!

Zbierz troje znajomych i popłyńcie w rejs w kabinie 4-osobowej wewnętrznej z rabat wynoszącym 120 zł na rezerwację!

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.