Poszukiwany owczarek niemiecki - na znalazcę czeka nagroda!

czwartek, 10 stycznia 2019 r., 11:10
fot. nadesłane

W sobotę w Zblewie zaginął owczarek niemiecki o imieniu Caley. Ma czarną obrożę z zawieszką kliniki weterynaryjnej oraz smycz. Posiada chip. Ostatnio widziany był na terenie powiatu kościerskiego. Jeśli ktoś posiada informacje o tym, gdzie może przebywać pies, proszony jest o kontakt pod numer telefonu 536-310-979. Czeka nagroda.

Pies zaginął w sobotę w Zblewie. W poniedziałek był widziany w Lubaniu. W środę właściciele psa otrzymali informację, że zwierzę przemieszczało się w stronę Będomina/Rekownicy,

- Porusza się raczej polami z dala od zabudowań, ale może podejść bliżej zabudowań. Jest nieufny do obcych, ale nieagresywny. W razie czego najłatwiej zwabić go jedzeniem. Ma 15 miesięcy. Jest dość duży, ma średnio-długi włos i czarną obrożę. Przy oku ma biały ślad po strupie - informują właściciele Caley'a.

Jeśli ktoś widział psa lub wie, gdzie może przebywać proszony jest o kontakt pod numer telefonu 536-310-979. Czeka nagroda.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.