27-latek ranny w wypadku w Przodkowie

poniedziałek, 14 stycznia 2019 r., 09:41
fot. internet/Facebook/OSP Przodkowo

27-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego w sobotni poranek trafił do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w Przodkowie. Samochód, który prowadził wpadł w poślizg i uderzył w betonowy słup ogrodzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 6 rano w Przodkowie.

- 27-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego prowadząc pojazd marki BMW na śliskiej nawierzchni wpadł w poślizg i uderzył bocznie w betonowy słup ogrodzenia - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek uderzenia mężczyzna został zakleszczony w pojeździe. Z pojazdu wydostał się dzięki strażakom. Przetransportowano go do szpitala. Był trzeźwy.

W akcji uczestniczyli strażacy z OSP Przodkowo i JRG Kartuzy, policjanci, zespół ratownictwa medycznego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.