Spróbuj Yerba Mate Green zamiast herbaty lub kawy!

poniedziałek, 14 stycznia 2019 r., 17:28
fot. nadesłane

Mate Green to brazylijska, nie zawierająca pyłu Yerba Mate o niebywale świeżym, aromatycznym suszu. Idealna mate dla fanów organicznych, wygodnych w piciu i smacznych yerb. A smakowych wariacji tej marce nie brakuje! Prezentujemy nowości Mate Green z ziołami i owocami. Twoje matero już ich pragnie...

Owocowe szaleństwo z Yerba Mate Green

Yerba Mate świetnie komponuje się z owocami - zarówno regionalnymi, jak i egzotycznymi. Świeża Yerba Mate Green Acreola Tropicales to właśnie mate o smaku pomarańczy, acreoli oraz aromacie pomelo i limonki. Orzeźwia i pobudza w wersji na ciepło i jako terere. Natomiast Yerba Mate Green Atlantica Bosque zawiera owoce jeżyny, dzikiej róży oraz jałowca! Zapach lasu przesiąka przez opakowanie i przenosi siorbiących na leśne szlaki pełne soczystych owoców.

Jeszcze bardziej nietuzinkową yerbą jest Yerba Mate Green Amazonka - w jej skład wchodzą sproszkowane owoce camu-camu, gorzkiego melona i aloesu, a także wzmacniającego korzenia maca. Ta potężna dawka witamin (szczególnie witaminy C) i minerałów uzupełniona została aromatem marakui.

Yerba Mate Green z ziołami

Yerba Mate Green Hierbas Regulares prym wiodą zioła! Rośliny, które poprawiają metabolizm, wzmacniają organizm, oczyszczają go z toksyn i metali ciężkich, a także wpływają na zdrowie organów wewnętrznych. Są to owoce czarnego bzu, kopru włoskiego, skrzyp polny i zmielone nasiona ostropestu plamistego. Wszystko zaś okraszone aromatami kaktusa i aloesu.

Kolejna yerba z ziołami to Yerba Mate Green Curupira z korzeniem lukrecji, przytulią, pokrzywą, kłączem tataraku i zielem przetacznika. Susz pachnie czarnym bzem i dziką różą. Ta unikatowa mieszanka wpływa korzystnie na drogi oddechowe, pracę jelit, odświeża umysł, poprawia odporność i świetnie walczy z przeziębieniami.

Wspaniałą wariacją owoców i ziół są zaś dwie poniższe Yerba Mate. W sklepie https://www.yerbamarket.com polecamy je szczególnie klientom, którzy poszukują wzmocnionego działania samej yerby.

Yerba Mate Green Guayusa dodany został bowiem ostrokrzew gujański, czyli roślina bardzo podobna do yerby, z zawartością 2-3% kofeiny w liściach oraz obecną np. w herbacie l-teaniną. Daje to guayusie moc energetyczną, jak i relaksacyjną. Yerba Mate Green Guayusa urozmaica bukiet aromatów jabłka i aloesu. Obok tej yerby nie da się przejść obojętnie.

Podobnie jest z Yerba Mate Green con Cactus! Tutaj pachnące liście yerby występują w towarzystwie sproszkowanej opuncji figowej, której zapach zapada głęboko w pamięć, aromatu mango, a także wyostrzającego zmysły i poprawiającego trawienie gojnika i zielonej herbaty senchy. Takiego połączenia na próżno szukać wśród innych yerb dostępnych na rynku!

Jeśli to zestawienie rozpaliło Twoje yerbowe zmysły - nie czekaj i skosztuj aromatycznych yerb od Mate Green!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.